malika

чому ми ховаємося????

Що ми (або більшість людей) робимо,коли не хочемо,щоб нас хтось займав? -Намагаємось своїм виглядом показати,що не хочемо,щоб до нас лізли,так?

Тобто,закриваємось від зовнішнього світу.

А закривається вже кожен по-своєму... Хтось слухає плеєр... Ви ніколи не думали,що людина заткнула вуха,щоб не чути що відбувається,не чути нікого... таким чином всіх ігнорує:) Часто,побачивши,що людина слухає плеєр,ми нічого в цієї людини не питаємо і не звертаємось до неї, бо це ж не має сенсу,"він все одно нічого не чує":)

А що ви думаєте,коли бачите дівчину одягнену в "безсформений" одяг? А може це вона так по-своєму від усіх закривається...=) Можливо,приховуючи більшу частину свого тіла вона зменшує можливість знайомств з нею,чого вона і хотіла досягти:) Або просто на таких дівчат часто не звертають увагу,чого вони,можливо,і добивались:)

Більшість носить кепки,окуляри (особливо із скельцями,що відзеркалюють побачене:)),або "чьолку",що закриває як не все,то півобличчя.Кажуть,що очі-відзеркалення душі. Справді,я вважаю,що по очах можна багато прочитати і зрозуміти про людину.Так само і по виразу обличчя.Та якщо обличчя,чи очі закриті - це унеможливлює здатність інших людей заглянути в душу...

А хтось ховається а образами.. Чи мало є образів,за якими можна приховати що в тебе на душі?) Ботан. Ну ботан і ботан,зараз не всі люблять ботанів,отож і не цікавляться, що там у них на душі. Скін, а чим не образ,за яким можна заховатись?? Ходить собі такий крутий "чєл" з лисою головою і рубає всіх. "О,китаєць,піду покажу йому дорогу додому"...ну і таке... Звичайно,ніхто не подумає,що насправді цей крутииий "чєл" може бути дуже "впєчатлітєльним і ранімим мальчіком". А може він вдома,коли засинає згадує,як його хтось образив,від чого хочеться плакати...

За образами субкультур також можна ховатись. Гот. ну всі думають який він "мрачний",що він думає про смерть ну і таке інше,характерне готам (це я не свою,а общепрінятую думку кажу). А може він радіє,як дитина,коли йому купляє мама фруктове морозиво. Може хлопець,який на публіці закликає всіх "йти до кінця! не здаватись! завжди досягати своєї мети!" боїться підійти до дівчини,яка йому подобається, або кидає шось,бо "Сєрьожка в етам дєлє лучший".

А ось хтось і за смайлами ховається..:) справді,забула написати про інетівську схованку:) ну то ви вже самі на "досуге",якщо зовсім нема чого робити додумайте;)
Отак і буває.. люди залежать від суспільної думки! Ох,як залежать. Дівчина,яка кричить "Да мнє пасраать,што оні аба мнє думают" ретельно вибирає що їй вдягти,щоб ніхто не сказав,що в неї немає смаку,чи вона була в цьому вчора. А хлопець,який кричить "Давай,будь мужиком! Я би єй вставіл!" нервується перед побаченням з дівчиною. Да,"саздайом стєрєотіпи,штоб всє думалі,шо ми крутиє",а за цією маскою вже мона і жити,тіки б ніхто справжніх думок не прочитав! 
:)
Хтось ховається,хтось маскується,хтось хоче бути крутим... Та з часом всі втомлюються...
Тут немає моралі,хепі енду і чогось,над чим варто задуматись. Це просто мої думки. вже старі,до речі. Думок багато. Але поки дійдеш до компа-вже наче і передумала все - не актуально:)

Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы

Комментариев: 8

Я люблю брюки и прячу фигуру)))
а навіщо???=)) жінка має бути жінкою, ніжною!!! сукні, спідниці=))))) і це кажу я, що не вилажу також з джинсів і обожнюю кеди і кросівки)))))))
Я очень хочу какое-нибудь платьеце,но 1. в нем не так удобно,как в джинсах и 2.Я ужасная привереда в выборе юбок и платьев(джинсы-пожалуйста),а с платьями мне не угодишь)
та сама ситуація=)))хоча останнім часом думаю мама купує мені багато суконь))) вона каже, що в мене буде солідна професія і я маю звикати ходити в них)))) а ще не люблю туфлів, вони ніжки труть))
Мне сегодня таааааак натерли,что завтра будут кроссы))
=)))) кроси рулять))

Мои фотоальбомы

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск

1
2
3
4
5
6
7