malika
Настроение: плакала, як читала

аборт...

 
Мама, я всього ще двадцять сантиметрів на зріст, але у мене всі органи на місці. Я люблю твій голос. Кожного разу, коли чую його, махаю ніжками і ручками. Биття твого серця - моя улюблена колискова.
Другий місяць
Мама, сьогодні я навчилася смоктати великий палець. Якби ти мене бачила, ти могла б вже назвати немовлям. Але я ще не настільки велика, щоб обійтися без свого будиночка.Тут так тепло і затишно.
Місяць третій
Мама, вгадай, хто я! Я - Дівчинка! Сподіваюся, ти цього рада. Я хочу, щоб ти завжди була щаслива. Мені не подобається, коли ти плачеш, ти здаєшся такою сумною. Я теж з-за цього сумую і плачу разом з тобою, хоч ти мене і не чуєш.
Четвертий місяць
Мама, у мене почали рости волосся. Воно досить коротке і тонке, але воно ще виросте. Я багато рухаюся. Я вже вмію крутити головою, ворушити пальчиками і тягнути свої ніжки і ручки. В мене добре виходить.
П'ятий місяць
Ти знову ходила до лікаря. Мамо, він тебе обманює, коли говорить, що я не дитина. Я дитина, твоя дитина. Я думаю і відчуваю. Мама, що таке аборт?
Шостий місяць
Я знову чую голос цього лікаря. Він мені не подобається, він здається холодним і безсердечним. Щось вторгається в мій будиночок. Лікар назвав це голкою. Мама, що це таке? Як пече! Скажи йому, щоб перестав! Я не можу сховатися від цього! Мама!Допоможи мені!!
Сьомий місяць
Мама, я в порядку. Я на небесах. Бог розповів мені про аборт. Чому ти відмовилась від мене, мамо? 
Кожен аборт - це ще одне зупинене серце. Ще одна пара очей, які ніколи не зможуть бачити.Ще одна пара рук, які ніколи не зможуть чіпати. Ще одна пара ніг, які ніколи не зможуть бігати. Ще один рот, який ніколи нічого не скаже. 
 
 


Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (1)

Показать смайлы
 

Комментариев: 8

Рекомендував цей запис
дякую...
Рекомендував цей запис
спасібки
Рекомендовал эту запись

Аборт - жахлива річ...не зможу таке зробити колись..ніколи такого не зроблю

согласна!
Рекомендовал эту запись
Рекомендовал эту запись

 Мои фотоальбомы

Календарь
Июнь
ПнВтСрЧтПтСбВск
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
ОБОЗ.ua